Втулка CATERPILLAR 517, 621E, 623E, 627, D4
3 156 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000853
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних тракторів - 76X10X50
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для Колісних тракторів Caterpillar, включаючи моделі 30/30, 517, 621E, 623E, 627B, 627E, D4H, D4HTSK. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 76,276 mm, зовнішній діаметр 100,051 мм і довжиною 50,8 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50,8 mm |
| зовнішній діаметр: | 76,276 mm |
| внутрішній діаметр: | 100,051 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 517 |
| CATERPILLAR | 621E |
| CATERPILLAR | 627B |
| CATERPILLAR | 627E |
| CATERPILLAR | D4H |
| CATERPILLAR | D4H2 |
| CATERPILLAR | D4H3 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8W4523 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 517, 621E, 623E, 627, D4 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 8W4523 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 517, CATERPILLAR 621E, CATERPILLAR 627B, CATERPILLAR 627E, CATERPILLAR D4H, CATERPILLAR D4H2, CATERPILLAR D4H3 |
| Призначення | CATERPILLAR 517, CATERPILLAR 621E, CATERPILLAR 627B, CATERPILLAR 627E, CATERPILLAR D4H, CATERPILLAR D4H2, CATERPILLAR D4H3 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 8W4523 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50,8 мм, зовнішній діаметр: 76,276 мм, внутрішній діаметр: 100,051 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 3 156 ₴



