Втулка скрепера CAT 611, 615C, 621, 623, 627
1 694 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000854
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних скреперів - 53X98X76
нашa високої якості Втулка це ідеальне рішення для ваших zgarniarek kołowych Caterpillar, включаючи моделі 611, 615C, 621, 621B, 621E, 621F, 621G, 621H, 621K, 623E, 623F, 623G, 623H, 623K, 627B, 627E, 627F, 627G, 627H. нашa Втулка została zaprojektowana i wyprodukowana z myślą o zapewnieniu niezawodności і optymalnej wydajności Twoich машин.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 76,289 mm, зовнішній діаметр 98,565 мм також довжиною 53,85 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Вибираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і найвищу якість, які гарантують тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо підтримати вас у досягненні оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 53,85 mm |
| зовнішній діаметр: | 76,289 mm |
| внутрішній діаметр: | 98,565 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 621B |
| CATERPILLAR | 621E |
| CATERPILLAR | 623E |
| CATERPILLAR | 627B |
| CATERPILLAR | 627E |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку скрепера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 8D8829 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ZGARNIARKOWA CAT 611, 615C, 621, 623, 627 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 8D8829 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 621B, CATERPILLAR 621E, CATERPILLAR 623E, CATERPILLAR 627B, CATERPILLAR 627E |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 621B, CATERPILLAR 621E, CATERPILLAR 623E, CATERPILLAR 627B, CATERPILLAR 627E |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 8D8829 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 53,85 мм, зовнішній діаметр: 76,289 мм, внутрішній діаметр: 98,565 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка скріпника |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 1 694 ₴



