Втулка навантажувача/трактора 953, D7, D8L
928 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000856
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для навантажувачів/гусеничних тракторів -57X89X76
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьнавантажувачів/тракторів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії 953, D7F, D7G, D7G2, D7H, D8L. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 76,759 mm, зовнішній діаметр 89,002 мм також довжина 57,15 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 57,15 mm |
| зовнішній діаметр: | 76,759 mm |
| внутрішній діаметр: | 89,002 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | D5H |
| CATERPILLAR | D6 |
| CATERPILLAR | D7 |
| CATERPILLAR | D7F |
| CATERPILLAR | D7G |
| CATERPILLAR | D7H |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3J6167 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁADOWARKOWA/CIĄGNIKOWA 953, D7, D8L |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3J6167 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR D5H, CATERPILLAR D6, CATERPILLAR D7, CATERPILLAR D7F, CATERPILLAR D7G, CATERPILLAR D7H |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR D5H, CATERPILLAR D6, CATERPILLAR D7, CATERPILLAR D7F, CATERPILLAR D7G, CATERPILLAR D7H |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3J6167 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 57,15 мм, зовнішній діаметр: 76,759 мм, внутрішній діаметр: 89,002 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка навантажувача |
- Ціна: 928 ₴



