Втулка CATERPILLAR 950K, 955, 962K, 977, AD40, AD45, AD55, AD60, AE40, D10N, R1300, R1600, R1700, R2900, R3000
1 032 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000859
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 76X89X63
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Фронтальних навантажувачів Caterpillar, включаючи серійні моделі 950K, 955K, 955L, 962K, 977K, 977L, AD40, AD45, AD45B, AD55, AD55B, AD60, AE40, D10N, R1300, R1300G, R1600, R1700, R1700G, R2900, R2900G, R3000H. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 76,454 mm, зовнішній діаметр 89,04 мм і довжина 63,5 мм ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 63,5 mm |
| зовнішній діаметр: | 76,454 mm |
| внутрішній діаметр: | 89,04 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 955K |
| CATERPILLAR | 955L |
| CATERPILLAR | 977K |
| CATERPILLAR | 977L |
| CATERPILLAR | AD40 |
| CATERPILLAR | AD45 |
| CATERPILLAR | AD55 |
| CATERPILLAR | AE40 |
| CATERPILLAR | R1300 |
| CATERPILLAR | R1300G |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7J9346 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 950K, 955, 962K, 977, AD40, AD45, AD55, AD60, AE40, D10N, R1300, R1600, R1700, R2900, R3000 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J9346 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 955K, CATERPILLAR 955L, CATERPILLAR 977K, CATERPILLAR 977L, CATERPILLAR AD40, CATERPILLAR AD45, CATERPILLAR AD55, CATERPILLAR AE40, CATERPILLAR R1300, CATERPILLAR R1300G |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 955K, CATERPILLAR 955L, CATERPILLAR 977K, CATERPILLAR 977L, CATERPILLAR AD40, CATERPILLAR AD45, CATERPILLAR AD55, CATERPILLAR AE40, CATERPILLAR R1300, CATERPILLAR R1300G |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J9346 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 63,5 мм, зовнішній діаметр: 76,454 мм, внутрішній діаметр: 89,04 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 032 ₴



