Втулка CATERPILLAR 215, 225, 227, 229
1 080 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000861
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 76X88X69
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 215, 215B, 215C, 225, 225D, 227, 229, 229D. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 76,5 mm, зовнішній діаметр 88,984 мм і довжиною 69,85 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 69,85 mm |
| зовнішній діаметр: | 76,5 mm |
| внутрішній діаметр: | 88,984 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 215 |
| CATERPILLAR | 215B |
| CATERPILLAR | 215C |
| CATERPILLAR | 219 |
| CATERPILLAR | 225 |
| CATERPILLAR | 225B |
| CATERPILLAR | 225D |
| CATERPILLAR | 227 |
| CATERPILLAR | 229 |
| CATERPILLAR | 229D |
| CATERPILLAR | 992 |
| CATERPILLAR | 992B |
| CATERPILLAR | 992C |
| CATERPILLAR | 992D |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 2V0706 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 215, 225, 227, 229 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2V0706 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 215, CATERPILLAR 215B, CATERPILLAR 215C, CATERPILLAR 219, CATERPILLAR 225, CATERPILLAR 225B, CATERPILLAR 225D, CATERPILLAR 227, CATERPILLAR 229, CATERPILLAR 229D, CATERPILLAR 992, CATERPILLAR 992B, CATERPILLAR 992C, CATERPILLAR 992D |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 215, CATERPILLAR 215B, CATERPILLAR 215C, CATERPILLAR 219, CATERPILLAR 225, CATERPILLAR 225B, CATERPILLAR 225D, CATERPILLAR 227, CATERPILLAR 229, CATERPILLAR 229D, CATERPILLAR 992, CATERPILLAR 992B, CATERPILLAR 992C, CATERPILLAR 992D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2V0706 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 69,85 мм, зовнішній діаметр: 76,5 мм, внутрішній діаметр: 88,984 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 1 080 ₴



