Втулка CATERPILLAR 615, 623, 630B, 631, 633, 637, 641B, 651, 657, 666
1 578 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000863
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для скреперів колісних - 76X89X72
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьzgarniaczy kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 615, 615C, 623B, 623E, 623F, 623G, 623H, 623K, 630B, 631B, 631D, 631E, 631G, 633, 633D, 637E, 637G, 641B, 651, 651B, 651E, 657, 657B, 657E , 657G, 666. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 76,35 mm, зовнішній діаметр 89,027 мм також довжина 72,64 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 72,64 mm |
| зовнішній діаметр: | 76,35 mm |
| внутрішній діаметр: | 89,027 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 615C |
| CATERPILLAR | 623E |
| CATERPILLAR | 623F |
| CATERPILLAR | 623G |
| CATERPILLAR | 623H |
| CATERPILLAR | 630 |
| CATERPILLAR | 631 |
| CATERPILLAR | 631E |
| CATERPILLAR | 631G |
| CATERPILLAR | 633D |
| CATERPILLAR | 637D |
| CATERPILLAR | 637E |
| CATERPILLAR | 637G |
| CATERPILLAR | 651 |
| CATERPILLAR | 651E |
| CATERPILLAR | 657 |
| CATERPILLAR | 657E |
| CATERPILLAR | 657G |
| CATERPILLAR | 666B |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 3J2373 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 615, 623, 630B, 631, 633, 637, 641B, 651, 657, 666 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3J2373 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3J2373 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 72,64 мм, зовнішній діаметр: 76,35 мм, внутрішній діаметр: 89,027 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 1 578 ₴



