Втулка CAT 594, D8H, D9G
1 232 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000887
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних тракторів - 11X100X81
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для тракторів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії 594, D8H і D9G. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 81,382 mm, зовнішній діаметр становить 100,686 mm, і довжина 11,53 мм, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 11,53 mm |
| зовнішній діаметр: | 81,382 mm |
| внутрішній діаметр: | 100,686 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 583 |
| CATERPILLAR | 583H |
| CATERPILLAR | 583K |
| CATERPILLAR | 594 |
| CATERPILLAR | 627B |
| CATERPILLAR | D8H |
| CATERPILLAR | D8K |
| CATERPILLAR | D9G |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7H7630 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CAT 594, D8H, D9G |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7H7630 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 583, CATERPILLAR 583H, CATERPILLAR 583K, CATERPILLAR 594, CATERPILLAR 627B, CATERPILLAR D8H, CATERPILLAR D8K, CATERPILLAR D9G |
| Призначення | CATERPILLAR 583, CATERPILLAR 583H, CATERPILLAR 583K, CATERPILLAR 594, CATERPILLAR 627B, CATERPILLAR D8H, CATERPILLAR D8K, CATERPILLAR D9G |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7H7630 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 11,53 мм, зовнішній діаметр: 81,382 мм, внутрішній діаметр: 100,686 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 232 ₴



