Втулка CATERPILLAR 621, 623, 627, 631C, 633C, 637
4 120 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000896
Відправка з 03 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних тракторів - 82X95X79
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для Колісних тракторів Caterpillar, включаючи моделі 621B, 621E, 621F, 621G, 621H, 621K, 623E, 623F, 623G, 623H, 623K, 627B, 627E, 627F, 627G, 627H, 627K, 631C, 633C, 637. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 82,626 mm, зовнішній діаметр 95,352 мм також довжина 79,2 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 79,2 mm |
| зовнішній діаметр: | 82,626 mm |
| внутрішній діаметр: | 95,352 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 621B |
| CATERPILLAR | 623B |
| CATERPILLAR | 627B |
| CATERPILLAR | 631C |
| CATERPILLAR | 633C |
| CATERPILLAR | 637 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 621, 623, 627, 631C, 633C, 637 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J8458 |
| Категорія товару | Втулка |
| Код запчастини | 7J8458 |
| Мoдель | CATERPILLAR 621B, CATERPILLAR 623B, CATERPILLAR 627B, CATERPILLAR 631C, CATERPILLAR 633C, CATERPILLAR 637 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 621B, CATERPILLAR 623B, CATERPILLAR 627B, CATERPILLAR 631C, CATERPILLAR 633C, CATERPILLAR 637 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J8458 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 79,2 мм, зовнішній діаметр: 82,626 мм, внутрішній діаметр: 95,352 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 4 120 ₴



