Втулка бульдозера CAT 814F, 824S, 834B, 836
2 465 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000920
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулка для колісних бульдозерів - 57X97X87
нашa високої якості Втулка це ідеальне рішення для ваших бульдозерів kołowych Caterpillar, включаючи моделі 814F, 824S, 834B, 836. нашa Втулка została zaprojektowana i wyprodukowana z myślą o zapewnieniu niezawodności і optymalnej wydajności Twoich машин.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 87,249 mm, зовнішній діаметр становить 97,409 mm, і довжина 57,15 мм, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 57,15 mm |
| зовнішній діаметр: | 87,249 mm |
| внутрішній діаметр: | 97,409 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 3408 |
| CATERPILLAR | 3408E |
| CATERPILLAR | 824 |
| CATERPILLAR | 825B |
| CATERPILLAR | 826B |
| CATERPILLAR | 834 |
| CATERPILLAR | 834B |
| CATERPILLAR | 835 |
| CATERPILLAR | 836 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку бульдозера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4J8006 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA SPYCHARKOWA CAT 814F, 824S, 834B, 836 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 4J8006 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 3408, CATERPILLAR 3408E, CATERPILLAR 824, CATERPILLAR 825B, CATERPILLAR 826B, CATERPILLAR 834, CATERPILLAR 834B, CATERPILLAR 835, CATERPILLAR 836 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 3408, CATERPILLAR 3408E, CATERPILLAR 824, CATERPILLAR 825B, CATERPILLAR 826B, CATERPILLAR 834, CATERPILLAR 834B, CATERPILLAR 835, CATERPILLAR 836 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4J8006 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 57,15 мм, зовнішній діаметр: 87,249 мм, внутрішній діаметр: 97,409 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка бульдозера |
- Ціна: 2 465 ₴



