Втулка CATERPILLAR 561, 953, 963, D5, D6, PL61
1 587 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000923
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних бульдозерів - 101X88X63
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших бульдозерів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії 561M, 561N, 953C, 953D, 963C, 963D, D5M, D5N, D6K, D6K2, PL61. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 101,6 mm, зовнішній діаметр 88,9 мм і довжина 63,5 мм ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 63,5 mm |
| зовнішній діаметр: | 88,9 mm |
| внутрішній діаметр: | 101,6 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 561M |
| CATERPILLAR | 561N |
| CATERPILLAR | 953C |
| CATERPILLAR | 953D |
| CATERPILLAR | 963C |
| CATERPILLAR | 963D |
| CATERPILLAR | D5M |
| CATERPILLAR | D5N |
| CATERPILLAR | D6K |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 2213198 | GL2213198 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2213198, GL2213198 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 561, 953, 963, D5, D6, PL61 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2213198 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 561M, CATERPILLAR 561N, CATERPILLAR 953C, CATERPILLAR 953D, CATERPILLAR 963C, CATERPILLAR 963D, CATERPILLAR D5M, CATERPILLAR D5N, CATERPILLAR D6K |
| Призначення | CATERPILLAR 561M, CATERPILLAR 561N, CATERPILLAR 953C, CATERPILLAR 953D, CATERPILLAR 963C, CATERPILLAR 963D, CATERPILLAR D5M, CATERPILLAR D5N, CATERPILLAR D6K |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2213198, GL2213198 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 63,5 мм, зовнішній діаметр: 88,9 мм, внутрішній діаметр: 101,6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 587 ₴



