Втулка CATERPILLAR 631C, 633C, 637, 641, 651, 657
2 252 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000927
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних тракторів - 88X127X65
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Колісних тракторів Caterpillar, включаючи моделі 631C, 633C, 637, 641, 641B, 651, 657, 657B. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 88,989 mm, зовнішній діаметр 127,038 мм також довжина 65,024 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 65,024 mm |
| зовнішній діаметр: | 88,989 mm |
| внутрішній діаметр: | 127,038 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 631A |
| CATERPILLAR | 631B |
| CATERPILLAR | 631C |
| CATERPILLAR | 633C |
| CATERPILLAR | 637 |
| CATERPILLAR | 641 |
| CATERPILLAR | 641B |
| CATERPILLAR | 651 |
| CATERPILLAR | 657 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2D9216 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 631C, 633C, 637, 641, 651, 657 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2D9216 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 631A, CATERPILLAR 631B, CATERPILLAR 631C, CATERPILLAR 633C, CATERPILLAR 637, CATERPILLAR 641, CATERPILLAR 641B, CATERPILLAR 651, CATERPILLAR 657 |
| Призначення | CATERPILLAR 631A, CATERPILLAR 631B, CATERPILLAR 631C, CATERPILLAR 633C, CATERPILLAR 637, CATERPILLAR 641, CATERPILLAR 641B, CATERPILLAR 651, CATERPILLAR 657 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2D9216 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 65,024 мм, зовнішній діаметр: 88,989 мм, внутрішній діаметр: 127,038 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 2 252 ₴



