Втулка трактора CAT D10, D9, D8L
2 259 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000935
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничного трактора - 80X114X89
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших тракторів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії D10, D8L, D9N, D9R, D9T. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 89,38 mm, зовнішній діаметр 114,38 мм також довжиною 80 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 80 mm |
| зовнішній діаметр: | 89,38 mm |
| внутрішній діаметр: | 114,38 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 631E |
| CATERPILLAR | 631G |
| CATERPILLAR | 633E |
| CATERPILLAR | 637E |
| CATERPILLAR | 637G |
| CATERPILLAR | 639D |
| CATERPILLAR | 930G |
| CATERPILLAR | D10 |
| CATERPILLAR | D8K |
| CATERPILLAR | D9R |
| CATERPILLAR | D9T |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку трактора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4T0208 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CIĄGNIKOWA CAT D10, D9, D8L |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 4T0208 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 631E, CATERPILLAR 631G, CATERPILLAR 633E, CATERPILLAR 637E, CATERPILLAR 637G, CATERPILLAR 639D, CATERPILLAR 930G, CATERPILLAR D10, CATERPILLAR D8K, CATERPILLAR D9R, CATERPILLAR D9T |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 631E, CATERPILLAR 631G, CATERPILLAR 633E, CATERPILLAR 637E, CATERPILLAR 637G, CATERPILLAR 639D, CATERPILLAR 930G, CATERPILLAR D10, CATERPILLAR D8K, CATERPILLAR D9R, CATERPILLAR D9T |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4T0208 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 80 мм, зовнішній діаметр: 89,38 мм, внутрішній діаметр: 114,38 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка трактора |
- Ціна: 2 259 ₴



