Втулка CATERPILLAR 227, 231D, 235, 963
1 654 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000947
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних навантажувачів - 89X104X111
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьгусеничних навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 227, 231D, 235, 235B, 235C, 963, 963B, 963C, 963D. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 89,23 mm, зовнішній діаметр 104,838 мм і довжиною 111,12 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 111,12 mm |
| зовнішній діаметр: | 89,23 mm |
| внутрішній діаметр: | 104,838 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 227 |
| CATERPILLAR | 231D |
| CATERPILLAR | 235 |
| CATERPILLAR | 235B |
| CATERPILLAR | 235C |
| CATERPILLAR | 235D |
| CATERPILLAR | 245 |
| CATERPILLAR | 963 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 9K8423 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 227, 231D, 235, 963 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9K8423 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 227, CATERPILLAR 231D, CATERPILLAR 235, CATERPILLAR 235B, CATERPILLAR 235C, CATERPILLAR 235D, CATERPILLAR 245, CATERPILLAR 963 |
| Призначення | CATERPILLAR 227, CATERPILLAR 231D, CATERPILLAR 235, CATERPILLAR 235B, CATERPILLAR 235C, CATERPILLAR 235D, CATERPILLAR 245, CATERPILLAR 963 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9K8423 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 111,12 мм, зовнішній діаметр: 89,23 мм, внутрішній діаметр: 104,838 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 654 ₴



