Втулка CATERPILLAR 562R, 578, 583, 587, D6, D7, D8, PL83, PL87
980 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000949
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних бульдозерів - 90X97X10
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючиe Бульдозері гусеничні Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі 572R, 578, 583R, 583T, 587R, 587T, D6H, D6R, D6T, D7H, D7R, D8N, D8R, D8T, PL83, PL87.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 90,27 mm, зовнішній діаметр 97,89 мм також довжина 10,97 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 10,97 mm |
| зовнішній діаметр: | 90,27 mm |
| внутрішній діаметр: | 97,89 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 572R |
| CATERPILLAR | 583R |
| CATERPILLAR | 587R |
| CATERPILLAR | D6H |
| CATERPILLAR | D6T |
| CATERPILLAR | D7R2 |
| CATERPILLAR | D8T |
| CATERPILLAR | PL83 |
| CATERPILLAR | PL87 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 9W8612 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 562R, 578, 583, 587, D6, D7, D8, PL83, PL87 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9W8612 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 572R, CATERPILLAR 583R, CATERPILLAR 587R, CATERPILLAR D6H, CATERPILLAR D6T, CATERPILLAR D7R2, CATERPILLAR D8T, CATERPILLAR PL83, CATERPILLAR PL87 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 572R, CATERPILLAR 583R, CATERPILLAR 587R, CATERPILLAR D6H, CATERPILLAR D6T, CATERPILLAR D7R2, CATERPILLAR D8T, CATERPILLAR PL83, CATERPILLAR PL87 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9W8612 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 10,97 мм, зовнішній діаметр: 90,27 мм, внутрішній діаметр: 97,89 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 980 ₴



