Втулка CATERPILLAR 824, 826, 844, 8, D7E, D8, D9
2 193 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000963
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних бульдозерів - 101X114X50
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших бульдозерів колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 824G, 824H, 826G, 826H, 844, 844H, 844K, 8A, 8S, 8U, D7E, D8K, D8L, D9N, D9R, D9T. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 101,917 mm, зовнішній діаметр 114,389 мм також довжина 50,8 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 50,8 mm |
| зовнішній діаметр: | 101,917 mm |
| внутрішній діаметр: | 114,389 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 824H |
| CATERPILLAR | 826G2 |
| CATERPILLAR | 826H |
| CATERPILLAR | 844 |
| CATERPILLAR | D7E |
| CATERPILLAR | D8H |
| CATERPILLAR | D9R |
| CATERPILLAR | D9T |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7J1336 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 824, 826, 844, 8, D7E, D8, D9 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7J1336 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 824H, CATERPILLAR 826G2, CATERPILLAR 826H, CATERPILLAR 844, CATERPILLAR D7E, CATERPILLAR D8H, CATERPILLAR D9R, CATERPILLAR D9T |
| Призначення | CATERPILLAR 824H, CATERPILLAR 826G2, CATERPILLAR 826H, CATERPILLAR 844, CATERPILLAR D7E, CATERPILLAR D8H, CATERPILLAR D9R, CATERPILLAR D9T |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7J1336 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 50,8 мм, зовнішній діаметр: 101,917 мм, внутрішній діаметр: 114,389 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 2 193 ₴



