Втулка CATERPILLAR 10S, 824, 854, 9, D10, D11, D9
3 669 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000964
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних бульдозерів - 101X114X54
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших бульдозерів kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 10S, 824G, 824H, 854G, 854K, 9A, 9S, D10, D10N, D10R, D10T, D10T2, D11N, D11R, D9H, D9L. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 101,613 mm, зовнішній діаметр 114,338 мм і довжина 54,61 мм ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 54,61 mm |
| зовнішній діаметр: | 101,613 mm |
| внутрішній діаметр: | 114,338 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 824G2 |
| CATERPILLAR | 824H |
| CATERPILLAR | 825H |
| CATERPILLAR | 826G2 |
| CATERPILLAR | 826H |
| CATERPILLAR | 854G |
| CATERPILLAR | 854K |
| CATERPILLAR | D10 |
| CATERPILLAR | D10N |
| CATERPILLAR | D10R |
| CATERPILLAR | D10T |
| CATERPILLAR | D11N |
| CATERPILLAR | D11R |
| CATERPILLAR | D9H |
| CATERPILLAR | D9L |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 9J5942 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 10S, 824, 854, 9, D10, D11, D9 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9J5942 |
| Категорія товару | Втулка |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9J5942 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 54,61 мм, зовнішній діаметр: 101,613 мм, внутрішній діаметр: 114,338 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 3 669 ₴



