Втулка CATERPILLAR D6
2 244 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000972
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних бульдозерів - 95X108X72
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших бульдозерів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії D6H, D6R, D6T. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 95,595 mm, зовнішній діаметр 108,065 мм і довжина 72 мм ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 72 mm |
| зовнішній діаметр: | 95,595 mm |
| внутрішній діаметр: | 108,065 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | D6H |
| CATERPILLAR | D6H2 |
| CATERPILLAR | D6R |
| CATERPILLAR | D6R2 |
| CATERPILLAR | D6R3 |
| CATERPILLAR | D6T |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 3G6372 | GL3G6372 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3G6372, GL3G6372 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR D6 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3G6372 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR D6H, CATERPILLAR D6H2, CATERPILLAR D6R, CATERPILLAR D6R2, CATERPILLAR D6R3, CATERPILLAR D6T |
| Призначення | CATERPILLAR D6H, CATERPILLAR D6H2, CATERPILLAR D6R, CATERPILLAR D6R2, CATERPILLAR D6R3, CATERPILLAR D6T |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3G6372, GL3G6372 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 72 мм, зовнішній діаметр: 95,595 мм, внутрішній діаметр: 108,065 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 2 244 ₴



