Втулка скрепера CAT 631, 633, 637, 639D
1 770 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000974
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних скреперів - 77X123X108
Втулка jest kompatybilna z różnymi Типami машин, включаючи z Грейдерmi колісні Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі 631B, 631D, 631E, 631G, 633, 633D, 633E, 637, 637B, 637D, 637E, 637G, 639D.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 108,229 mm, зовнішній діаметр 123,99 мм також довжина 77,79 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 77,79 mm |
| зовнішній діаметр: | 108,229 mm |
| внутрішній діаметр: | 123,99 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 631B |
| CATERPILLAR | 631C |
| CATERPILLAR | 633 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку скрепера по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5J8361 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ZGARNIARKOWA CAT 631, 633, 637, 639D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 5J8361 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 631B, CATERPILLAR 631C, CATERPILLAR 633 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 631B, CATERPILLAR 631C, CATERPILLAR 633 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 5J8361 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 77,79 мм, зовнішній діаметр: 108,229 мм, внутрішній діаметр: 123,99 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка скріпника |
- Ціна: 1 770 ₴



