Втулка екскаватора CAT 365, 374, 375, 385, 5080
3 649 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000975
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 80X116X100
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 365B, 365C, 374D, 374F, 375, 385B, 385C, 5080. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 100,29 mm, зовнішній діаметр 116,23 мм і довжиною 80 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки найвища якість виготовлення, але й спеціальна підгонка до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повну ефективність, уникаючи непотрібних простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 80 mm |
| зовнішній діаметр: | 100,29 mm |
| внутрішній діаметр: | 116,23 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 365B |
| CATERPILLAR | 365B2 |
| CATERPILLAR | 365C |
| CATERPILLAR | 374D |
| CATERPILLAR | 374F |
| CATERPILLAR | 375 |
| CATERPILLAR | 385B |
| CATERPILLAR | 385C |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 7Y9914 | GL7Y9914 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку екскаватора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7Y9914, GL7Y9914 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA KOPARKOWA CAT 365, 374, 375, 385, 5080 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7Y9914 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 365B, CATERPILLAR 365B2, CATERPILLAR 365C, CATERPILLAR 374D, CATERPILLAR 374F, CATERPILLAR 375, CATERPILLAR 385B, CATERPILLAR 385C |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 365B, CATERPILLAR 365B2, CATERPILLAR 365C, CATERPILLAR 374D, CATERPILLAR 374F, CATERPILLAR 375, CATERPILLAR 385B, CATERPILLAR 385C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7Y9914, GL7Y9914 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 80 мм, зовнішній діаметр: 100,29 мм, внутрішній діаметр: 116,23 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка екскаватора |
- Ціна: 3 649 ₴



