Втулка 5S4029
2 702 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000976
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючи трактори марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для модель D7.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 98,577 mm, зовнішній діаметр 108,052 мм також довжина 83,34 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 83,34 mm |
| зовнішній діаметр: | 98,577 mm |
| внутрішній діаметр: | 108,052 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | D7 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Код запчастини | 5S4029 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA 5S4029 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 5S4029 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR D7 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR D7 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 5S4029 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 83,34 мм, зовнішній діаметр: 98,577 мм, внутрішній діаметр: 108,052 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 2 702 ₴



