Втулка CATERPILLAR 611, 615, 621, 623, 627
2 221 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000982
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних скреперів - 95X108X91
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших zgarniarek kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 611, 615, 615C, 621, 621B, 621E, 621F, 621G, 621H, 621K, 623B, 623E, 623F, 623G, 623H, 623K, 627, 627B, 627E, 627F, 627G, 627H, 627K. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 95,5421 mm, зовнішній діаметр 108,077 мм також довжина 91,95 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 91,95 mm |
| зовнішній діаметр: | 95,5421 mm |
| внутрішній діаметр: | 108,077 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 3306 |
| CATERPILLAR | 3406 |
| CATERPILLAR | 615 |
| CATERPILLAR | 615C |
| CATERPILLAR | 621 |
| CATERPILLAR | 621B |
| CATERPILLAR | 621E |
| CATERPILLAR | 621F |
| CATERPILLAR | 621G |
| CATERPILLAR | 621H |
| CATERPILLAR | 623E |
| CATERPILLAR | 623F |
| CATERPILLAR | 623H |
| CATERPILLAR | 627 |
| CATERPILLAR | 627E |
| CATERPILLAR | 627F |
| CATERPILLAR | C13 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4J5695 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 611, 615, 621, 623, 627 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 4J5695 |
| Категорія товару | Втулка |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4J5695 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 91,95 мм, зовнішній діаметр: 95,5421 мм, внутрішній діаметр: 108,077 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 2 221 ₴



