Втулка CATERPILLAR 631, 633E, 637
2 460 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000984
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 90X106X79
Наша втулка е ключовим компонентом, який допомагае оптимізувати вашу продуктивністьфронтальних навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 330B, 844, 844H, 844K, 854G, 854K, 973D, 990, 990H, 990K, 992G, 992K, GSH15-60, GSH22B, GSH9. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 90,21 mm, зовнішній діаметр 106,2 мм і довжиною 79 mm, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечуе ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Те, що відрізняе наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуете в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 79 mm |
| зовнішній діаметр: | 90,21 mm |
| внутрішній діаметр: | 106,2 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 844 |
| CATERPILLAR | 854K |
| CATERPILLAR | 990 |
| CATERPILLAR | 990H |
| CATERPILLAR | 992G |
| CATERPILLAR | 992K |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для підтвердження актуальності ціни та наявності, знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюемо напряму з виробниками запчастин та доставляемо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1052070 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 631, 633E, 637 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1052070 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 631E, CATERPILLAR 631G, CATERPILLAR 631K, CATERPILLAR 633E, CATERPILLAR 637E, CATERPILLAR 637G, CATERPILLAR 637K |
| Призначення | CATERPILLAR 631E, CATERPILLAR 631G, CATERPILLAR 631K, CATERPILLAR 633E, CATERPILLAR 637E, CATERPILLAR 637G, CATERPILLAR 637K |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1052070 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 93,7 мм, зовнішній діаметр: 95,529 мм, внутрішній діаметр: 108,076 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 2 460 ₴



