Втулка CATERPILLAR 330D, 336, 340D, 345, 349D
4 129 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000993
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 100X116X110
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьекскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 330D, 336D, 336D2, 336E, 340D, 345C, 345D, 349D. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 100,18 mm, зовнішній діаметр становить 116,115 mm, і довжина 110 мм, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 110 mm |
| зовнішній діаметр: | 100,18 mm |
| внутрішній діаметр: | 116,115 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 330B |
| CATERPILLAR | 330C |
| CATERPILLAR | 330D |
| CATERPILLAR | 336D |
| CATERPILLAR | 336D2 |
| CATERPILLAR | 336E |
| CATERPILLAR | 340D |
| CATERPILLAR | 345C |
| CATERPILLAR | 345D |
| CATERPILLAR | 349D |
| CATERPILLAR | CP433B |
| CATERPILLAR | CS433B |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 1928316 | 2417340 | GL1928316 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1928316, 2417340, GL1928316 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 330D, 336, 340D, 345, 349D |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2417340 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 330B, CATERPILLAR 330C, CATERPILLAR 330D, CATERPILLAR 336D, CATERPILLAR 336D2, CATERPILLAR 336E, CATERPILLAR 340D, CATERPILLAR 345C, CATERPILLAR 345D, CATERPILLAR 349D, CATERPILLAR CP433B, CATERPILLAR CS433B |
| Призначення | CATERPILLAR 330B, CATERPILLAR 330C, CATERPILLAR 330D, CATERPILLAR 336D, CATERPILLAR 336D2, CATERPILLAR 336E, CATERPILLAR 340D, CATERPILLAR 345C, CATERPILLAR 345D, CATERPILLAR 349D, CATERPILLAR CP433B, CATERPILLAR CS433B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1928316, 2417340, GL1928316 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 110 мм, зовнішній діаметр: 100,18 мм, внутрішній діаметр: 116,115 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 4 129 ₴



