Втулка екскаватора CAT 330, M315, M316, M317D, P115
3 112 ₴
- Під замовлення
- Код: g-000994
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів - 110X116X100
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьколісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 330, 330D, M315C, M315D, M316C, M316D, M317D, P115. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 100,29 mm, зовнішній діаметр 116,23 мм і довжиною 110 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 110 mm |
| зовнішній діаметр: | 100,29 mm |
| внутрішній діаметр: | 116,23 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 330 |
| CATERPILLAR | 330D |
| CATERPILLAR | 330L |
| CATERPILLAR | M315C |
| CATERPILLAR | M315D |
| CATERPILLAR | M316C |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 4I0862 | GL4I0862 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку екскаватора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4I0862, GL4I0862 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA KOPARKOWA CAT 330, M315, M316, M317D, P115 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 4I0862 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 330, CATERPILLAR 330D, CATERPILLAR 330L, CATERPILLAR M315C, CATERPILLAR M315D, CATERPILLAR M316C |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 330, CATERPILLAR 330D, CATERPILLAR 330L, CATERPILLAR M315C, CATERPILLAR M315D, CATERPILLAR M316C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4I0862, GL4I0862 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 110 мм, зовнішній діаметр: 100,29 мм, внутрішній діаметр: 116,23 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка екскаватора |
- Ціна: 3 112 ₴



