Втулка CATERPILLAR 312D, 345, 349, 265, 285C
3 951 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001002
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 100X116X140
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 312D, 345B, 345C, 345D, 349D, 349E, 349F, 365B, 365C, 385C. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 100,29 mm, зовнішній діаметр 116,23 мм також довжина 140 mm, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar! Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 140 mm |
| зовнішній діаметр: | 100,29 mm |
| внутрішній діаметр: | 116,23 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 312D |
| CATERPILLAR | 345B |
| CATERPILLAR | 345B2 |
| CATERPILLAR | 345C |
| CATERPILLAR | 345D |
| CATERPILLAR | 349D |
| CATERPILLAR | 349E |
| CATERPILLAR | 349F |
| CATERPILLAR | 365B |
| CATERPILLAR | 365B2 |
| CATERPILLAR | 365C |
| CATERPILLAR | 385C |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 1261956 | GL1261956 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1261956, GL1261956 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 312D, 345, 349, 265, 285C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1261956 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 312D, CATERPILLAR 345B, CATERPILLAR 345B2, CATERPILLAR 345C, CATERPILLAR 345D, CATERPILLAR 349D, CATERPILLAR 349E, CATERPILLAR 349F, CATERPILLAR 365B, CATERPILLAR 365B2, CATERPILLAR 365C, CATERPILLAR 385C |
| Призначення | CATERPILLAR 312D, CATERPILLAR 345B, CATERPILLAR 345B2, CATERPILLAR 345C, CATERPILLAR 345D, CATERPILLAR 349D, CATERPILLAR 349E, CATERPILLAR 349F, CATERPILLAR 365B, CATERPILLAR 365B2, CATERPILLAR 365C, CATERPILLAR 385C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1261956, GL1261956 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 140 мм, зовнішній діаметр: 100,29 мм, внутрішній діаметр: 116,23 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 3 951 ₴



