Втулка трактора 583K, D8
1 531 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001006
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних тракторів - 38X145X133
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для тракторів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії 583K, D8H, D8K. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 133,706 mm, зовнішній діаметр 145,97 мм також довжина 38,1 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 38,1 mm |
| зовнішній діаметр: | 133,706 mm |
| внутрішній діаметр: | 145,97 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 583H |
| CATERPILLAR | 583K |
| CATERPILLAR | D8 |
| CATERPILLAR | D8H |
| CATERPILLAR | D8K |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку трактора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1P8336 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CIĄGNIKOWA 583K, D8 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1P8336 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 583H, CATERPILLAR 583K, CATERPILLAR D8, CATERPILLAR D8H, CATERPILLAR D8K |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 583H, CATERPILLAR 583K, CATERPILLAR D8, CATERPILLAR D8H, CATERPILLAR D8K |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1P8336 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 38,1 мм, зовнішній діаметр: 133,706 мм, внутрішній діаметр: 145,97 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка трактора |
- Ціна: 1 531 ₴



