Втулка навантажувача CAT 983, 988
2 127 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001013
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулка для колісних і гусеничних навантажувачів - 52X139X127
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для фронтальних навантажувачів i гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії 983, 988. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 127,102 mm, зовнішній діаметр становить 139,764 mm, і довжина 52,39 мм, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 52,39 mm |
| зовнішній діаметр: | 127,102 mm |
| внутрішній діаметр: | 139,764 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 983 |
| CATERPILLAR | 988 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7S3865 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁADOWARKOWA CAT 983, 988 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7S3865 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 983, CATERPILLAR 988 |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 983, CATERPILLAR 988 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7S3865 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 52,39 мм, зовнішній діаметр: 127,102 мм, внутрішній діаметр: 139,764 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка навантажувача |
- Ціна: 2 127 ₴



