Втулка CATERPILLAR 2370C, 2570C, 2670C, 2864C, 533, 543, 553C, 563C, 573C, 586C, 814F, 815F, 816F, 938, 950, 962, 966G
1 742 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001014
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 127X140X67
Наша втулка є ключовим компонентом, який допомагає оптимізувати вашу продуктивністьфронтальних навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 2470C, 2570C, 2670C, 2864C, 533, 543, 553C, 563C, 573C, 586C, 814F, 815F, 816F, 938F, 938G, 950G, 950H, 950K , 962G, 962H, 962K, 966G. Запропоновані нами втулки мають надзвичайну якість, високу довговічність, що забезпечуть безвідмовну робот ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 127,5 mm, зовнішній діаметр 140,2 мм також довжина 67,6 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 67,6 mm |
| зовнішній діаметр: | 127,5 mm |
| внутрішній діаметр: | 140,2 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 936 |
| CATERPILLAR | 944 |
| CATERPILLAR | 950 |
| CATERPILLAR | 950B |
| CATERPILLAR | 950G |
| CATERPILLAR | 966B |
| CATERPILLAR | 966C |
| CATERPILLAR | 966D |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 2131370 | 2K0713 | GL2K0713 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2131370, 2K0713, GL2K0713 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 2370C, 2570C, 2670C, 2864C, 533, 543, 553C, 563C, 573C, 586C, 814F, 815F, 816F, 938, 950, 962, 966G |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2131370 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 936, CATERPILLAR 944, CATERPILLAR 950, CATERPILLAR 950B, CATERPILLAR 950G, CATERPILLAR 966B, CATERPILLAR 966C, CATERPILLAR 966D |
| Призначення | CATERPILLAR 936, CATERPILLAR 944, CATERPILLAR 950, CATERPILLAR 950B, CATERPILLAR 950G, CATERPILLAR 966B, CATERPILLAR 966C, CATERPILLAR 966D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2131370, 2K0713, GL2K0713 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 67,6 мм, зовнішній діаметр: 127,5 мм, внутрішній діаметр: 140,2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 742 ₴



