Втулка CATERPILLAR 988
5 499 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001021
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 140X168X90
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Фронтальних навантажувачів Caterpillar, включаючи серійні моделі 988G, 988H. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Запропонована нами гільза / втулка з внутрішній діаметр 140,34 mm, зовнішній діаметр 168,15 мм також довжиною 90 мм, характеризується ідеальною посадкою, незалежно від параметрів машини. Забезпечує точну посадку та довговічність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 90 mm |
| зовнішній діаметр: | 140,34 mm |
| внутрішній діаметр: | 168,15 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 988G |
| CATERPILLAR | 988H |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 1523743 | GL1523743 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1523743, GL1523743 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 988 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1523743 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 988G, CATERPILLAR 988H |
| Призначення | CATERPILLAR 988G, CATERPILLAR 988H |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1523743, GL1523743 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 90 мм, зовнішній діаметр: 140,34 мм, внутрішній діаметр: 168,15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 5 499 ₴



