Втулка CATERPILLAR 245
2 837 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001022
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 127X146X193
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи Ексакаваторmi Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі 245, 245B, 245D.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 127,493 mm, зовнішній діаметр становить 146,177 mm, і довжина 93,66 мм, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 93,66 mm |
| зовнішній діаметр: | 127,493 mm |
| внутрішній діаметр: | 146,177 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 245 |
| CATERPILLAR | 245B |
| CATERPILLAR | 245D |
| CATERPILLAR | 3406 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 8K4392 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 245 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 8K4392 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 245, CATERPILLAR 245B, CATERPILLAR 245D, CATERPILLAR 3406 |
| Призначення | CATERPILLAR 245, CATERPILLAR 245B, CATERPILLAR 245D, CATERPILLAR 3406 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 8K4392 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 93,66 мм, зовнішній діаметр: 127,493 мм, внутрішній діаметр: 146,177 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 2 837 ₴



