Втулка CATERPILLAR 980, 982M, 986H
3 779 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001024
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 127X146X105
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших Фронтальних навантажувачів Caterpillar, включаючи серійні моделі 980C, 980F, 980G, 980H, 980K, 980M, 982M, 986H. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 127,342 mm, зовнішній діаметр 146,2 мм також довжина 105 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 105 mm |
| зовнішній діаметр: | 127,342 mm |
| внутрішній діаметр: | 146,2 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 980C |
| CATERPILLAR | 980F |
| CATERPILLAR | 980G |
| CATERPILLAR | 980G2 |
| CATERPILLAR | 980H |
| CATERPILLAR | 980K |
| CATERPILLAR | 980M |
| CATERPILLAR | 982M |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 1V9143 | GL1V9143 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1V9143, GL1V9143 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 980, 982M, 986H |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1V9143 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 980C, CATERPILLAR 980F, CATERPILLAR 980G, CATERPILLAR 980G2, CATERPILLAR 980H, CATERPILLAR 980K, CATERPILLAR 980M, CATERPILLAR 982M |
| Призначення | CATERPILLAR 980C, CATERPILLAR 980F, CATERPILLAR 980G, CATERPILLAR 980G2, CATERPILLAR 980H, CATERPILLAR 980K, CATERPILLAR 980M, CATERPILLAR 982M |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1V9143, GL1V9143 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 105 мм, зовнішній діаметр: 127,342 мм, внутрішній діаметр: 146,2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 3 779 ₴



