Втулка навантажувача 113X152X133
4 712 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001029
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 113X152X133
Наша втулка сумісна з різними типами машин, включаючи фронтальні навантажувачі марки Caterpillar. Наша пропозиція включає втулки неперевершеної якості, призначені, зокрема, для моделі 988B, 988F.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 133,69 mm, зовнішній діаметр 152,603 мм і довжина 113,54 мм ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Вибираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і найвищу якість, які гарантують тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо підтримати вас у досягненні оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 113,54 mm |
| зовнішній діаметр: | 133,69 mm |
| внутрішній діаметр: | 152,603 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 3408 |
| CATERPILLAR | 3408E |
| CATERPILLAR | 988B |
| CATERPILLAR | 988F |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1V6931 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁADOWARKOWA 113X152X133 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1V6931 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 3408, CATERPILLAR 3408E, CATERPILLAR 988B, CATERPILLAR 988F |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 3408, CATERPILLAR 3408E, CATERPILLAR 988B, CATERPILLAR 988F |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1V6931 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 113,54 мм, зовнішній діаметр: 133,69 мм, внутрішній діаметр: 152,603 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка навантажувача |
- Ціна: 4 712 ₴



