Втулка CATERPILLAR 330, 350, 375, 5080, M318, M322
4 668 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001031
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів - 110X130X120
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 330, 350, 375, 5080, M318C, M318D, M322C, M322D. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 110,3 mm, зовнішній діаметр 130,24 мм також довжина 120 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 120 mm |
| зовнішній діаметр: | 110,3 mm |
| внутрішній діаметр: | 130,24 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 330 |
| CATERPILLAR | 330L |
| CATERPILLAR | 350 |
| CATERPILLAR | 350L |
| CATERPILLAR | 375 |
| CATERPILLAR | 375L |
| CATERPILLAR | M318C |
| CATERPILLAR | M318D |
| CATERPILLAR | M322C |
| CATERPILLAR | M322D |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 7Y3591 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 330, 350, 375, 5080, M318, M322 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 7Y3591 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 330, CATERPILLAR 330L, CATERPILLAR 350, CATERPILLAR 350L, CATERPILLAR 375, CATERPILLAR 375L, CATERPILLAR M318C, CATERPILLAR M318D, CATERPILLAR M322C, CATERPILLAR M322D |
| Призначення | CATERPILLAR 330, CATERPILLAR 330L, CATERPILLAR 350, CATERPILLAR 350L, CATERPILLAR 375, CATERPILLAR 375L, CATERPILLAR M318C, CATERPILLAR M318D, CATERPILLAR M322C, CATERPILLAR M322D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 7Y3591 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 120 мм, зовнішній діаметр: 110,3 мм, внутрішній діаметр: 130,24 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 4 668 ₴



