Втулка CATERPILLAR 350, 365, 375, 385, 5080, 5090B, M322
10 657 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001034
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів - 12X140X120
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 350, 365, 365C, 375, 385B, 385C, 5080, 5090B, M322C, M322D. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 120,32 mm, зовнішній діаметр 140,26 мм також довжина 120 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 120 mm |
| зовнішній діаметр: | 120,32 mm |
| внутрішній діаметр: | 140,26 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 350 |
| CATERPILLAR | 365B |
| CATERPILLAR | 365C |
| CATERPILLAR | 375 |
| CATERPILLAR | 385B |
| CATERPILLAR | 385C |
| CATERPILLAR | 5080 |
| CATERPILLAR | 5090B |
| CATERPILLAR | M322C |
| CATERPILLAR | M322D |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 9T8511 | GL9T8511 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9T8511, GL9T8511 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 350, 365, 375, 385, 5080, 5090B, M322 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9T8511 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 350, CATERPILLAR 365B, CATERPILLAR 365C, CATERPILLAR 375, CATERPILLAR 385B, CATERPILLAR 385C, CATERPILLAR 5080, CATERPILLAR 5090B, CATERPILLAR M322C, CATERPILLAR M322D |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 350, CATERPILLAR 365B, CATERPILLAR 365C, CATERPILLAR 375, CATERPILLAR 385B, CATERPILLAR 385C, CATERPILLAR 5080, CATERPILLAR 5090B, CATERPILLAR M322C, CATERPILLAR M322D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9T8511, GL9T8511 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 120 мм, зовнішній діаметр: 120,32 мм, внутрішній діаметр: 140,26 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 10 657 ₴



