Втулка CATERPILLAR 345C, 350, 365, 374, 375, 385, 5080, 5090B
7 270 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001042
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 130X154X130
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 345C, 350, 365B, 365C, 374D, 374F, 375, 385B, 385C, 5080, 5090B. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 130,32 mm, зовнішній діаметр 154,27 мм і довжиною 130 мм, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Це гарантує, що ваші машини працюватимуть з максимальною ефективністю, уникаючи непотрібних простоїв.
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 130 mm |
| зовнішній діаметр: | 130,32 mm |
| внутрішній діаметр: | 154,27 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 345C |
| CATERPILLAR | 365B |
| CATERPILLAR | 365B2 |
| CATERPILLAR | 365C |
| CATERPILLAR | 374D |
| CATERPILLAR | 374F |
| CATERPILLAR | 375 |
| CATERPILLAR | 385B |
| CATERPILLAR | 385C |
| CATERPILLAR | 5080 |
| CATERPILLAR | 5090B |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6E0781 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 345C, 350, 365, 374, 375, 385, 5080, 5090B |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 6E0781 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 345C, CATERPILLAR 365B, CATERPILLAR 365B2, CATERPILLAR 365C, CATERPILLAR 374D, CATERPILLAR 374F, CATERPILLAR 375, CATERPILLAR 385B, CATERPILLAR 385C, CATERPILLAR 5080, CATERPILLAR 5090B |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 345C, CATERPILLAR 365B, CATERPILLAR 365B2, CATERPILLAR 365C, CATERPILLAR 374D, CATERPILLAR 374F, CATERPILLAR 375, CATERPILLAR 385B, CATERPILLAR 385C, CATERPILLAR 5080, CATERPILLAR 5090B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 6E0781 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 130 мм, зовнішній діаметр: 130,32 мм, внутрішній діаметр: 154,27 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 7 270 ₴



