Втулка навантажувача 824, 925, 926, 934B, 836, 980, 982M, 986H, 988, AD30, AD45, AE40, R1700G, R2900
2 751 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001058
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 31X168X155
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи фронтальні навантажувачі Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі 824G, 824H, 824K, 825G, 825H, 826G, 826H, 834B, 836, 980G, 980H, 980K, 980M, 982M, 986H, 988B, 988F, AD30, AD45, AD45B, AE40, R1700G, R2900.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 155,58 mm, зовнішній діаметр 168,35 мм також довжина 31,75 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Обираючи нашу продукцію, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть довгострокову та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 31,75 mm |
| зовнішній діаметр: | 155,58 mm |
| внутрішній діаметр: | 168,35 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 3406 |
| CATERPILLAR | 824G |
| CATERPILLAR | 824G2 |
| CATERPILLAR | 824H |
| CATERPILLAR | 825G |
| CATERPILLAR | 825H |
| CATERPILLAR | 826G2 |
| CATERPILLAR | 826H |
| CATERPILLAR | 834B |
| CATERPILLAR | 836 |
| CATERPILLAR | 980G |
| CATERPILLAR | 980H |
| CATERPILLAR | 980K |
| CATERPILLAR | 988B |
| CATERPILLAR | 988F |
| CATERPILLAR | R2900 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку навантажувача по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Код запчастини | 8K0079 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA ŁADOWARKOWA 824, 925, 926, 934B, 836, 980, 982M, 986H, 988, AD30, AD45, AE40, R1700G, R2900 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 8K0079 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 8K0079 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 31,75 мм, зовнішній діаметр: 155,58 мм, внутрішній діаметр: 168,35 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка навантажувача |
- Ціна: 2 751 ₴



