Втулка CATERPILLAR 525, 535, 543, 545, 553C, 555D, 563C, 573C, 586C, 950, 952, 966M, 972M
2 033 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001060
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для фронтових навантажувачів - 175X187X70
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших łądowarek kołowych Caterpillar, в тому числі для моделей серії 2470C, 2570C, 2670C, 2864C, 525C, 525D, 533, 535C, 535D, 543, 545C, 545D, 553C, 555D, 563C, 573C, 586C, 950GC, 950G, 950H, 950K, 962G, 962H, 962K, 966M, 972M. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 175,23 mm, зовнішній діаметр 187,81 мм і довжина 70 мм ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 70 mm |
| зовнішній діаметр: | 175,23 mm |
| внутрішній діаметр: | 187,81 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 944 |
| CATERPILLAR | 950 |
| CATERPILLAR | 950B |
| CATERPILLAR | 950F |
| CATERPILLAR | 950G |
| CATERPILLAR | 966B |
| CATERPILLAR | 966C |
| CATERPILLAR | 966D |
| CATERPILLAR | 966F |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2131365 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 525, 535, 543, 545, 553C, 555D, 563C, 573C, 586C, 950, 952, 966M, 972M |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2131365 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 944, CATERPILLAR 950, CATERPILLAR 950B, CATERPILLAR 950F, CATERPILLAR 950G, CATERPILLAR 966B, CATERPILLAR 966C, CATERPILLAR 966D, CATERPILLAR 966F |
| Призначення | CATERPILLAR 944, CATERPILLAR 950, CATERPILLAR 950B, CATERPILLAR 950F, CATERPILLAR 950G, CATERPILLAR 966B, CATERPILLAR 966C, CATERPILLAR 966D, CATERPILLAR 966F |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2131365 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 70 мм, зовнішній діаметр: 175,23 мм, внутрішній діаметр: 187,81 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 2 033 ₴



