Втулка CATERPILLAR 416C, 420, 426C, 428, 430, 432, 434E, 436C, 438, 442, 444E
602 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001074
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 45X58X24
Наші високоякісні втулки — ідеальне рішення для потреб вашихекскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 416C, 420D, 420E, 426C, 428C, 428D, 428E, 430D, 430E, 432D, 432E, 434E, 436C, 438C, 438D, 442D, 442E, 444E. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 45,198 mm, зовнішній діаметр 58,584 мм також довжина 24 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 24 mm |
| зовнішній діаметр: | 45,198 mm |
| внутрішній діаметр: | 58,584 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 416C |
| CATERPILLAR | 420D |
| CATERPILLAR | 420E |
| CATERPILLAR | 426C |
| CATERPILLAR | 428C |
| CATERPILLAR | 428D |
| CATERPILLAR | 428E |
| CATERPILLAR | 430D |
| CATERPILLAR | 430E |
| CATERPILLAR | 432E |
| CATERPILLAR | 434E |
| CATERPILLAR | 436C |
| CATERPILLAR | 438C |
| CATERPILLAR | 438D |
| CATERPILLAR | 442D |
| CATERPILLAR | 442E |
| CATERPILLAR | 444E |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 1164825 | GL1164825 | SZ58SW45H23# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 416C, 420, 426C, 428, 430, 432, 434E, 436C, 438, 442, 444E |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1164825 |
| Категорія товару | Втулка |
| Код запчастини | 1164825, GL1164825, SZ58SW45H23 |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1164825, GL1164825, SZ58SW45H23 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 24 мм, зовнішній діаметр: 45,198 мм, внутрішній діаметр: 58,584 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 602 ₴



