Втулка останнього отвору рукояті CAT 320C 325C 330B
1 981 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001075
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 65X80X70
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 311B, 312, 312B, 313B, 320B, 320C, 322C, 325B, 325C, 330B. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 65,125 mm, зовнішній діаметр 80,112 мм і довжина 70 mm ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
Виробник: ZAMIENNIK
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 70 mm |
| зовнішній діаметр: | 65,125 mm |
| внутрішній діаметр: | 80,112 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 311B |
| CATERPILLAR | 312 |
| CATERPILLAR | 312B |
| CATERPILLAR | 313B |
| CATERPILLAR | 320B |
| CATERPILLAR | 320C |
| CATERPILLAR | 321 |
| CATERPILLAR | 322B |
| CATERPILLAR | 322C |
| CATERPILLAR | 325 |
| CATERPILLAR | 325B |
| CATERPILLAR | 325C |
| CATERPILLAR | 330B |
| CATERPILLAR | E110B |
| CATERPILLAR | E120B |
| CATERPILLAR | E200B |
| CATERPILLAR | E240C |
| CATERPILLAR | 311 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |||
|---|---|---|---|
| 1373060 | 3060436 | 990717 | GL1373060 |
| GL990717 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку останнього отвору рукояті по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1373060, 3060436, 990717, GL1373060, GL990717 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA OSTATNIEGO OTWORU RAMIENIA CAT 320C 325C 330B |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1373060 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1373060, 3060436, 990717, GL1373060, GL990717 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 70 мм, зовнішній діаметр: 65,125 мм, внутрішній діаметр: 80,112 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка останнього отвору колодки |
- Ціна: 1 981 ₴



