Втулка CATERPILLAR 517, 527, 953, D4HTSK, D5HTSK
1 341 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001079
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних навантажувачів - 63X76X78
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи Навантажувачі гусеничні Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі 517, 527, 953, 953B, 953C, D4HTSK, D5HTSK.
Втулка з параметрами: внутрішній діаметр 63,774 mm, зовнішній діаметр 76,314 мм також довжина 78,25 мм, ідеально адаптований до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 78,25 mm |
| зовнішній діаметр: | 63,774 mm |
| внутрішній діаметр: | 76,314 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 517 |
| CATERPILLAR | 527 |
| CATERPILLAR | 953 |
| CATERPILLAR | 953B |
| CATERPILLAR | 953C |
| CATERPILLAR | D4H |
| CATERPILLAR | D4H2 |
| CATERPILLAR | D4H3 |
| CATERPILLAR | D5H |
| CATERPILLAR | D5H2 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1U0563 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 517, 527, 953, D4HTSK, D5HTSK |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1U0563 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 517, CATERPILLAR 527, CATERPILLAR 953, CATERPILLAR 953B, CATERPILLAR 953C, CATERPILLAR D4H, CATERPILLAR D4H2, CATERPILLAR D4H3, CATERPILLAR D5H, CATERPILLAR D5H2 |
| Призначення | CATERPILLAR 517, CATERPILLAR 527, CATERPILLAR 953, CATERPILLAR 953B, CATERPILLAR 953C, CATERPILLAR D4H, CATERPILLAR D4H2, CATERPILLAR D4H3, CATERPILLAR D5H, CATERPILLAR D5H2 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1U0563 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 78,25 мм, зовнішній діаметр: 63,774 мм, внутрішній діаметр: 76,314 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 341 ₴



