Втулка трактора CAT 834, 844, D8, D9
1 143 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001080
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних тракторів - 44X83X70
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для тракторів гусеничних Caterpillar, в тому числі для моделей серії 834G, 834H, 844, 844H, 844K, D8L, D8N, D8R, D8T, D9N, D9R, D9T. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 70,36 mm, зовнішній діаметр становить 83,032 mm, і довжина 44,5 mm, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Інвестуйте в наші втулки та оптимізуйте роботу ваших машин Caterpillar, подовжуючи термін їх служби. Наша пропозиція підкреслює якість і надійність, що дозволить вам насолодитися повною ефективністю приладів.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 44,5 mm |
| зовнішній діаметр: | 70,36 mm |
| внутрішній діаметр: | 83,032 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 834G |
| CATERPILLAR | 834H |
| CATERPILLAR | 844 |
| CATERPILLAR | 844H |
| CATERPILLAR | 844K |
| CATERPILLAR | D8L |
| CATERPILLAR | D8N |
| CATERPILLAR | D8R |
| CATERPILLAR | D8R2 |
| CATERPILLAR | D8T |
| CATERPILLAR | D9N |
| CATERPILLAR | D9R |
| CATERPILLAR | D9T |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку трактора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1U2182 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CIĄGNIKOWA CAT 834, 844, D8, D9 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1U2182 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 834G, CATERPILLAR 834H, CATERPILLAR 844, CATERPILLAR 844H, CATERPILLAR 844K, CATERPILLAR D8L, CATERPILLAR D8N, CATERPILLAR D8R, CATERPILLAR D8R2, CATERPILLAR D8T, CATERPILLAR D9N, CATERPILLAR D9R, CATERPILLAR D9T |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 834G, CATERPILLAR 834H, CATERPILLAR 844, CATERPILLAR 844H, CATERPILLAR 844K, CATERPILLAR D8L, CATERPILLAR D8N, CATERPILLAR D8R, CATERPILLAR D8R2, CATERPILLAR D8T, CATERPILLAR D9N, CATERPILLAR D9R, CATERPILLAR D9T |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1U2182 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 44,5 мм, зовнішній діаметр: 70,36 мм, внутрішній діаметр: 83,032 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка трактора |
- Ціна: 1 143 ₴



