Втулка екскаватора 321C, 322C, 325C, 330C, 385B
3 697 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001081
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 100X106X90
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 321C, 322C, 325C, 330C, 385B. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Представлена втулка, з внутрішній діаметр 90,27 mm, зовнішній діаметр 106,2 мм і довжиною 100 mm, ідеально відкалібрований для згаданих моделей машин Caterpillar. Таким чином, це забезпечує ідеальну посадку та максимальну ефективність.
Те, що відрізняє наші запчастини, то це не тільки відмінна якість виготовлення, але й його спеціальна адаптація (пристосування) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють на повну ефективність, уникаючи зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 100 mm |
| зовнішній діаметр: | 90,27 mm |
| внутрішній діаметр: | 106,2 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 322CL |
| CATERPILLAR | 325C |
| CATERPILLAR | 330C |
| CATERPILLAR | 330CL |
| CATERPILLAR | 330L |
| CATERPILLAR | C9 |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 2081959 | GL2081959 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку екскаватора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2081959, GL2081959 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA KOPARKOWA 321C, 322C, 325C, 330C, 385B |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 2081959 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 322CL, CATERPILLAR 325C, CATERPILLAR 330C, CATERPILLAR 330CL, CATERPILLAR 330L, CATERPILLAR C9 |
| Призначення | CATERPILLAR 322CL, CATERPILLAR 325C, CATERPILLAR 330C, CATERPILLAR 330CL, CATERPILLAR 330L, CATERPILLAR C9 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 2081959, GL2081959 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 100 мм, зовнішній діаметр: 90,27 мм, внутрішній діаметр: 106,2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка екскаватора |
- Ціна: 3 697 ₴



