Втулка трактора CAT D6H, D6R, D6T
1 529 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001086
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних тракторів - 40X73X60
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи ciągnikaі гусеничні Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі D6H, D6R, D6T.
Втулка з розмірами внутрішній діаметр 60,62 mm, зовнішній діаметр 73,496 мм і довжина 40 mm ідеально підходить до вказаних машин Caterpillar.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Обираючи представлені нами деталі, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які гарантуватимуть тривалу та безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 40 mm |
| зовнішній діаметр: | 60,62 mm |
| внутрішній діаметр: | 73,496 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | C9 |
| CATERPILLAR | D6H |
| CATERPILLAR | D6H2 |
| CATERPILLAR | D6R |
| CATERPILLAR | D6R2 |
| CATERPILLAR | D6R3 |
| CATERPILLAR | D6T |
| Альтернативні/перехресні індекси | ||
|---|---|---|
| 3G9402 | GL3G9402 | SZ73SW61H40# |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку трактора по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3G9402, GL3G9402, SZ73SW61H40 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CIĄGNIKOWA CAT D6H, D6R, D6T |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3G9402 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR C9, CATERPILLAR D6H, CATERPILLAR D6H2, CATERPILLAR D6R, CATERPILLAR D6R2, CATERPILLAR D6R3, CATERPILLAR D6T |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR C9, CATERPILLAR D6H, CATERPILLAR D6H2, CATERPILLAR D6R, CATERPILLAR D6R2, CATERPILLAR D6R3, CATERPILLAR D6T |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3G9402, GL3G9402, SZ73SW61H40 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 40 мм, зовнішній діаметр: 60,62 мм, внутрішній діаметр: 73,496 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка трактора |
- Ціна: 1 529 ₴



