Втулка CATERPILLAR 16, 768B, 769, 772, 773
649 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001088
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для грейдерів - 50X60X47
Наша втулка найвищої якості є ідеальним рішенням для грейдерів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 16, 768B, 769, 769C, 772, 773, 773B. Його розробка та виробництво були зосереджені на забезпеченні надійності та досягненні оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 50,927 mm, зовнішній діаметр 60,388 мм також довжина 47,62 mm, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 47,62 mm |
| зовнішній діаметр: | 50,927 mm |
| внутрішній діаметр: | 60,388 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 16 |
| CATERPILLAR | 768B |
| CATERPILLAR | 769 |
| CATERPILLAR | 769B |
| CATERPILLAR | 772 |
| CATERPILLAR | 773 |
| CATERPILLAR | 773B |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4D7781 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 16, 768B, 769, 772, 773 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 4D7781 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 16, CATERPILLAR 768B, CATERPILLAR 769, CATERPILLAR 769B, CATERPILLAR 772, CATERPILLAR 773, CATERPILLAR 773B |
| Призначення | CATERPILLAR 16, CATERPILLAR 768B, CATERPILLAR 769, CATERPILLAR 769B, CATERPILLAR 772, CATERPILLAR 773, CATERPILLAR 773B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4D7781 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 47,62 мм, зовнішній діаметр: 50,927 мм, внутрішній діаметр: 60,388 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 649 ₴



