Втулка CATERPILLAR 227, 229, 231D, 235
2 166 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001100
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів - 89X104X88
Наші високоякісні втулки — ідеальне рішення для потреб вашихекскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 227, 229, 231D, 235, 235B, 235C, 235D. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 89,38 mm, зовнішній діаметр 104,838 мм також довжина 88,9 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 88,9 mm |
| зовнішній діаметр: | 89,38 mm |
| внутрішній діаметр: | 104,838 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 215C |
| CATERPILLAR | 215D |
| CATERPILLAR | 219 |
| CATERPILLAR | 219D |
| CATERPILLAR | 225B |
| CATERPILLAR | 229 |
| CATERPILLAR | 231D |
| CATERPILLAR | 235 |
| CATERPILLAR | 235B |
| CATERPILLAR | 235C |
| CATERPILLAR | 235D |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 9K8425 | GL9K8425 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 9K8425, GL9K8425 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 227, 229, 231D, 235 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9K8425 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 215C, CATERPILLAR 215D, CATERPILLAR 219, CATERPILLAR 219D, CATERPILLAR 225B, CATERPILLAR 229, CATERPILLAR 231D, CATERPILLAR 235, CATERPILLAR 235B, CATERPILLAR 235C, CATERPILLAR 235D |
| Призначення | CATERPILLAR 215C, CATERPILLAR 215D, CATERPILLAR 219, CATERPILLAR 219D, CATERPILLAR 225B, CATERPILLAR 229, CATERPILLAR 231D, CATERPILLAR 235, CATERPILLAR 235B, CATERPILLAR 235C, CATERPILLAR 235D |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9K8425, GL9K8425 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 88,9 мм, зовнішній діаметр: 89,38 мм, внутрішній діаметр: 104,838 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 2 166 ₴



