Втулка CATERPILLAR 426, 430D, 436, 446
727 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001101
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для екскаваторів-навантажувачів - 60X73X30
Наші високоякісні втулки — ідеальне рішення для потреб вашихекскаваторів-навантажувачів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 426B, 426C, 430D, 436B, 436C, 446, 446B, 446D. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Втулка наступних розмірів: внутрішній діаметр 60,315 mm, зовнішній діаметр 73,111 мм також довжина 30 мм, ідеально підходить до згаданих машин Caterpillar.
Наша пропозиція характеризується не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до вищезгаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюють повністю ефективно, уникаючи зайвих простоїв .
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте свої машини за допомогою запропонованих нами високоякісних та надійних деталей.
| Розміри: | |
|---|---|
| висота: | 30 mm |
| зовнішній діаметр: | 60,315 mm |
| внутрішній діаметр: | 73,111 mm |
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 426 |
| CATERPILLAR | 426B |
| CATERPILLAR | 426C |
| CATERPILLAR | 446 |
| CATERPILLAR | 446B |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 9R3812 | GL9R3812 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 9R3812, GL9R3812 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CATERPILLAR 426, 430D, 436, 446 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 9R3812 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 426, CATERPILLAR 426B, CATERPILLAR 426C, CATERPILLAR 446, CATERPILLAR 446B |
| Призначення | CATERPILLAR 426, CATERPILLAR 426B, CATERPILLAR 426C, CATERPILLAR 446, CATERPILLAR 446B |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 9R3812, GL9R3812 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Розміри | висота: 30 мм, зовнішній діаметр: 60,315 мм, внутрішній діаметр: 73,111 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 727 ₴



