Втулка-підшипник CAT 365C, 374D, 550, 560B, 570, 580, 793, 797, 844, 990, 993K, 994, M320, M322C
15 672 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001153
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних екскаваторів
Наша високоякісна втулка — ідеальне рішення для потреб ваших колісних екскаваторів Caterpillar, в тому числі для моделей серії 365C, 374D, 550, 550B, 560B, 570, 570B, 580, 580B, 793D, 793F, 797, 797B, 797F, 844 , 844H, 844K, 990, 990H, 993K, 994F, 994H, M320, M322C. Дана деталь була розроблена і виготовлена, щоб гарантувати надійність і досягти оптимальної продуктивності ваших машин.
Наша пропозиція відрізняється не тільки високою якістю виготовлення, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до даних моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть на повній швидкості, без зайвих простоїв.
Купуйте в нас втулки та подовжте термін служби ваших машин Caterpillar!
Оптимізуйте роботу своїх машин за допомогою запропонованих нами запчастин, які відрізняються високою якістю та надійністю.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 365C |
| CATERPILLAR | 374D |
| CATERPILLAR | 550 |
| CATERPILLAR | 550B |
| CATERPILLAR | 560B |
| CATERPILLAR | 570 |
| CATERPILLAR | 570B |
| CATERPILLAR | 580 |
| CATERPILLAR | 580B |
| CATERPILLAR | 6020B |
| CATERPILLAR | 793D |
| CATERPILLAR | 793F |
| CATERPILLAR | 797 |
| CATERPILLAR | 797B |
| CATERPILLAR | 797F |
| CATERPILLAR | 844 |
| CATERPILLAR | 844K |
| CATERPILLAR | 990 |
| CATERPILLAR | 990H |
| CATERPILLAR | 993K |
| CATERPILLAR | 994F |
| CATERPILLAR | 994H |
| CATERPILLAR | 994K |
| CATERPILLAR | M320 |
| CATERPILLAR | M320F |
| CATERPILLAR | M322C |
| CATERPILLAR | M322D |
| CATERPILLAR | M322D2 |
| CATERPILLAR | M324D2 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку-підшипник по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Код запчастини | 1453774 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA-ŁOŻYSKO CAT 365C, 374D, 550, 560B, 570, 580, 793, 797, 844, 990, 993K, 994, M320, M322C |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 1453774 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 1453774 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка-підшипник |
- Ціна: 15 672 ₴



