Втулка поворотна (сальник) клапану CAT 12E, 951B, 955, 977, D320A, D333B, D4D, G3306
600 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001302
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для гусеничних навантажувачів
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи Навантажувачі гусеничні Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі 12E, 1673B, 951B, 955H, 955K, 977H, 977K, D320A, D333B, D4D, G3306.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 12F |
| CATERPILLAR | 933F |
| CATERPILLAR | 977K |
| CATERPILLAR | D6C |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку поворотна (сальник) клапану по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3S0461 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA OBROTOWA ZAWORU CAT 12E, 951B, 955, 977, D320A, D333B, D4D, G3306 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 3S0461 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 12F, CATERPILLAR 933F, CATERPILLAR 977K, CATERPILLAR D6C |
| Марка | CAT |
| Призначення | CATERPILLAR 12F, CATERPILLAR 933F, CATERPILLAR 977K, CATERPILLAR D6C |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 3S0461 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка поворотна (сальник) клапана |
- Ціна: 600 ₴



