Втулка CAT 941, 951B, 977K, 980, 988, GLS63
1 128 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001337
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних (фронтальних) навантажувачів
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи фронтальні навантажувачі Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі 941, 951B, 977K, 980, 980B, 988, GLS63.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 941 |
| CATERPILLAR | 941B |
| CATERPILLAR | 951B |
| CATERPILLAR | 951C |
| CATERPILLAR | 977K |
| CATERPILLAR | 977L |
| CATERPILLAR | 980A |
| CATERPILLAR | 980B |
| CATERPILLAR | 988 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4K0300 |
| Виробник | CAT |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Сумісність з маркою | CAT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CAT 941, 951B, 977K, 980, 988, GLS63 |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 4K0300 |
| Категорія товару | Втулка |
| Мoдель | CATERPILLAR 941, CATERPILLAR 941B, CATERPILLAR 951B, CATERPILLAR 951C, CATERPILLAR 977K, CATERPILLAR 977L, CATERPILLAR 980A, CATERPILLAR 980B, CATERPILLAR 988 |
| Призначення | CATERPILLAR 941, CATERPILLAR 941B, CATERPILLAR 951B, CATERPILLAR 951C, CATERPILLAR 977K, CATERPILLAR 977L, CATERPILLAR 980A, CATERPILLAR 980B, CATERPILLAR 988 |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 4K0300 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
- Ціна: 1 128 ₴



