Втулка CAT 120M, 12M, 140M, 16, 160M, 24H, 527, 561N, 572G, 583T, 589, 613G, 621, 623E
232 ₴
- Під замовлення
- Код: g-001377
Відправка з 04 травня 2026- +380 (50) 339-06-84Відділ продажів
- +380 (67) 380-21-14Бухгалтерія
Втулки для колісних тракторів - 31X35X31
Ця втулка сумісна з різними видами машин, включаючи трактори колісні Caterpillar. Ми поставляємо втулки виняткової якості, призначені, зокрема, для моделі 120M, 12M, 140M, 16, 160M, 24H, 527, 561N, 572G, 583T, 589, 613G, 621B, 621E, 621F, 621G, 621H, 621K, 623E.
Представлена втулка, яка внутрішній діаметр становить 31,874 mm, зовнішній діаметр становить 35,014 mm, і довжина 31,75 mm, ідеально підходить до вказаних моделей машин Caterpillar. Це забезпечує не тільки ідеальну посадку, але й максимальну продуктивність.
Наша пропозиція відрізняється не тільки відмінною якістю виробництва, але й спеціалізованою адаптацією (присадкою) до згаданих моделей машин Caterpillar. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ваші машини працюватимуть повністю ефективно, без зайвих простоїв.
Вибираючи деталі нашого асортименту, ви інвестуєте в надійність, точність і якість, які забезпечать тривалу і безперебійну роботу ваших машин. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам досягти оптимальної продуктивності вашої техніки.
| підходить, серед іншого, до машин: | |
|---|---|
| Виробник: | Модель: |
| CATERPILLAR | 120M |
| CATERPILLAR | 12M |
| CATERPILLAR | 160M |
| CATERPILLAR | 24H |
| CATERPILLAR | 527 |
| CATERPILLAR | 561N |
| CATERPILLAR | 583T |
| CATERPILLAR | 589 |
| CATERPILLAR | 621B |
| CATERPILLAR | 623F |
| CATERPILLAR | 631G |
| CATERPILLAR | 633D |
| CATERPILLAR | 637E |
| CATERPILLAR | 793C |
| CATERPILLAR | 797 |
| CATERPILLAR | 825H |
| CATERPILLAR | 826C |
| CATERPILLAR | 826H |
| CATERPILLAR | 854K |
| CATERPILLAR | 980C |
| CATERPILLAR | 980F |
| CATERPILLAR | 980K |
| CATERPILLAR | 992K |
| CATERPILLAR | 994H |
| CATERPILLAR | D10T |
| CATERPILLAR | D11N |
| CATERPILLAR | D250E2 |
| CATERPILLAR | D300E2 |
| CATERPILLAR | D5H |
| CATERPILLAR | D5H2 |
| CATERPILLAR | D5M |
| CATERPILLAR | D5N |
| CATERPILLAR | D5R |
| CATERPILLAR | D6C |
| CATERPILLAR | D6E |
| CATERPILLAR | D6G |
| CATERPILLAR | D6G2 |
| CATERPILLAR | D6H |
| CATERPILLAR | D6H2 |
| CATERPILLAR | D6M |
| CATERPILLAR | D6N |
| CATERPILLAR | D9R |
| Альтернативні/перехресні індекси | |
|---|---|
| 5M3320 | GL5M3320 |
| / bearing sleeve | / втулка | / ložiskové pouzdro |
Для отримання знижок та акційних пропозицій в «Техноактив Інвест» - звертайтеся до наших менеджерів по продажах.
В нашому інтернет-магазині technoaktyv.com.ua надано найбільший вибір оригінальних запчастин та перевірених якісних аналогів запчастин для будівельної, лісної, сільськогосподарської техніки, тракторів, а також автобусів та вантажних автомобілів.
Ми працюємо напряму з виробниками запчастин та доставляємо запчастини в Україну без посередників, тому можемо запропонувати Втулку по найнижчій ціні в Україні.
Якщо ви не знайшли на нашому сайті необхідну вам запчастину чи вузел для вашої спецтехніки - скористайтеся пошуком по сайту чи фільтром або перейдіть у каталог:
Не можете визначитися - телефонуйте нашим менеджерам.
✓Оперативний підбір і надання пропозиції
✓Готівковий чи безготівковий (з ПДВ) розрахунок
✓Швидка доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Код запчастини | 5M3320, GL5M3320 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Nazwa towaru | TULEJA CAT 120M, 12M, 140M, 16, 160M, 24H, 527, 561N, 572G, 583T, 589, 613G, 621, 623E |
| Бренд виробника | CAT |
| Вид транспорту | Спецтехніка |
| Каталожний номер | 5M3320 |
| Категорія товару | Втулка |
| Марка | CAT |
| Наявність | Під замовлення - 5 дн. |
| Номер | 5M3320, GL5M3320 |
| Переваги в нашій роботі | без посередників, підбір запчастин, надійна і швидка поставка, оригінальні запчастини, вигідні ціни, гарантія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Втулка |
| Тип запчастини/вузла | Втулка |
| Тип техніки | Спецтехніка |
- Ціна: 232 ₴



